Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Dom

Hubei HYF Packaging Co., Ltd.

Chiny Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Certyfikaty
Dziękuję za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, będziemy mieli miłą współpracę w najbliższej przyszłości.

—— Elane

Im Online Czat teraz

Hubei HYF Packaging Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : HYF
Ilość pracowników : 50~300
Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 70% - 80%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
HUBEI HYF PACKAGAING CO., LTD. jest profesjonalnym producentem i sprzedażą folii termokurczliwej i innych materiałów opakowaniowych od 2005 r., z siedzibą w Chinach "Optyk Valley" - Wuhan City.

Firma HYF PACKAGING zaczęła wytwarzać folię termokurczliwą PETG (PET) od 2011 roku i wprowadziła DWIE zautomatyzowane linie do produkcji folii z Niemiec (BRUCKNER) o wydajności produkcyjnej 12 000 ton rocznie.

Nasza termokurczliwa folia termokurczliwa PETG (PET) to nowy rodzaj zielonego plastikowego materiału opakowaniowego o najwyższym współczynniku skurczu ponad 70% , szczególnie w wysokowydajnej jednoosiowej i dwukierunkowej folii termokurczliwej rozciągliwej. Folia termokurczliwa PETG wykazuje takie właściwości, jak wysoka kontrolowana zdolność skurczu, wysoka przezroczystość, wysoki połysk, wysoka wytrzymałość na rozciąganie, niskie zamglenie, niski naturalny skurcz i doskonałe parametry drukowania. Co więcej, jest bezpieczny, możliwy do recyklingu, odnawialny

i przyjazne dla środowiska, zgodne z międzynarodowym standardem produkcji środowiska.

Ponadto, obecnie firma HYF PACKAGE posiadała wiele maszyn z nadmuchiwanym PCV o wydajności produkcji 8000 ton rocznie, a produkty zostały wywiezione do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki i Stanów Zjednoczonych, a jakość i technologia naszych produktów jest bardzo wysoka. polecane przez naszych globalnych klientów

Jesteśmy zgodni z "innowacją jakościową, aby zdobyć rynek, zarządzanie w dobrej wierze rzuca przyszłość". filozofia, rygorystyczny i skrupulatny styl pracy, produkty efektywne kosztowo, starajmy się jak najlepiej budować domowe materiały opakowaniowe pierwszej klasy. Chcemy, aby przyjaciel i lojalna współpraca, tworzyć genialny z całego świata!

Szczegóły kontaktu
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Alice

Tel: 86-15327161968

Faks: 86-027-83991169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)